Aktualności

Aktualności


Majowa akcja "Flaga Polski u mnie w domu"

Początkiem maja 2020 Nasze Kochane Przedszkolaki wzięły udział w kolejnej akcji. Tym razem była ona bardziej patriotyczna i realizowana pod hasłem: "Flaga Polski u mnie w domu". Zadaniem dzieci było wykonanie flagi Polski i przesłanie zdjęcia wraz z nią. Ciekawych efektów naszej pracy, zapraszamy do obejrzenia filmiku, który znajduje się na stronie Facebookowej przedszkola lub do galerii. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za włączenie się do akcji.


Światowy Dzień Książki - zdalnie - Pszczółki

W grupie Pszczółek obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. W związku z tym, chętne Pszczółki wzięły udział w wyzwaniu "Ja i moja ulubiona książka" i przesłały swoje fotografie.


Praca zdalna - Projekt "Zabawy i gry komputerowe" - Żabki

Podczas zajęć zdalnych dzieci z grupy Żabki realizowały temat pt. ,, Zabawy i gry komputerowe". Na zajęciach technicznych przedszkolaki wykonały dla Robotka przyjaciela. Zapraszamy do naszej galerii.


Urodzinki marcowo - kwietniowe 2020

W marcu i kwietniu 2020 chociaż zdalnie, to i tak świętowaliśmy urodzinki: Oluski K, Filipka K, Igi Ł, Kubusia S, Sergiusza, Leny L, Leny F, Zuzi J. Jeszcze raz Kochani życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze!!


Akcja #Sercedlamedyka

Szanowni Państwo, Dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie włączyły się w akcję #Sercedlamedyka w ramach której z zaangażowaniem robiły laurki, malowały, rysowały i pozowały do zdjęć. Prace wykonywali wspólnie z całymi rodzinami. Celem akcji było podziękowanie medykom i całej służbie zdrowia za trud włożony w prace zwłaszcza teraz, w dobie epidemii. Ten szczególnie trudny dla wszystkich czas, jest okazją do okazania szacunku oraz rozwijania postaw wzajemnej pomocy i wsparcia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających podziękowania naszych przedszkolaków, film z akcji znajdziecie Państwo na stronie Facebookowej. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji #sercedlamedyka.


<< Poprzednia strona Następna strona >>