Aktualności

Aktualności


23.04.2024 - Dzień Ziemi - Misie

Święto Ziemi jakie obchodziliśmy 22 kwietnia w grupie Misiów było podsumowaniem tygodniowego cyklu tematycznego dotyczącego dbania o środowisko.


23.04.2024 - Europejski Dzień Śniadania - Biedronki

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dbajmy zatem żeby był smaczny i bogaty w składniki odżywcze! Dzisiaj Biedronki poznawały nowe propozycje śniadania wśród których pojawiły się kanapki z tuńczykiem i awokado oraz owsianki z pysznymi owocami. A na koniec niespodzianka- tosty!


23.04.2024 - Dzień Ziemi w żłobku

Każdego roku 22 kwietnia, na całym globie, obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Nauka zachowań ekologicznych nie powinna być tylko modą, a przede wszystkim przejawem troski o przyszłość naszej planety i najmłodszych pokoleń


22.04.2024 - Dzień Ziemi - Biedronki

Sensoryczny Dzień Ziemi w grupie Biedronek - czyli wykonanie sensorycznej planety, doskonalenie zmysłu dotyku dzięki stąpaniu po niej. Poznanie żywiołów-ich plusów oraz minusów, a także eksperymenty dydaktyczne - wulkan oraz tornado w słoiku.


22.04.2024 - Dzień Ziemi - Smerfy

Z okazji Dnia Ziemi Smerfy przypomniały sobie jak, segregujemy śmieci i oszczędzamy wodę. Małymi rączkami każde dziecko wykonało piękne prace plastyczne ćwicząc przy tym sprawność rąk i orientację na kartce papieru. Na koniec poznawaliśmy ciekawostki o Afryce i graliśmy w grę: poznaj i pokochaj Afrykę.


Następna strona >>