25.11.2021 - Dzień Pluszowego Misia w grupie Misiów część II

Konkurs dla rodziców z grupy :) Konkurs polega na rozpoznaniu swojego dziecka po oczach - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

25.11.2021 - Dzień Pluszowego Misia w grupie Misiów

Nasza grupa obchodziła to święto w bardzo wyjątkowy sposób - były opaski tematyczne(jedna nawet wspólnie z rodzicami przygotował nasz Miś Olivier) i fotobudka. Podczas zajęć dydaktycznych poznaliśmy znane i lubiane misie, śpiewaliśmy piosenki o misiach i chodziliśmy jak misie.

23.11.2021 - "Duma i Szacunek. Dzieci rysują dla obrońców naszych granic" - Biedronki

Przedszkolaki z grupy Biedronek wzięły udział w akcji "Duma i Szacunek. Dzieci rysują dla obrońców naszych granic". Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

23.11.2021 - "Duma i Szacunek. Dzieci rysują dla obrońców naszych granic" - Krasnoludki

Grupa Krasnoludki również wzięła udział w akcji "Dzieci rysują dla obrońców naszych granic". Oto efekty naszej pracy. Akcja powstała dla uczczenia funkcjonariuszy Straży Granicznej, Wojska Polskiego oraz Policji, którzy z oddaniem pełnią służbę i bronią Polskiej Granicy. DZIĘKUJEMY!

23.11.2021 - "Duma i Szacunek. Dzieci rysują dla obrońców naszych granic" - Misie

Przedszkolaki z grupy Misiów również wzięły udział w akcji "Duma i Szacunek. Dzieci rysują dla obrońców naszych granic". Zapraszamy do obejrzenia.

<< Poprzednia strona Następna strona >>