09.05.2022 - Teatrzyk "Bal u Królowej Kwiatów"

W poniedziałek nasze przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć spektakl pt.:"Bal u Królowej Kwiatów" wystawiony przez Krakowski Teatr Skrzat. To zabawne, a zarazem niosące treści dydaktyczne przedstawienie bardzo podobało się naszym dzieciakom.

06.05.2022 - Dzień Strażaka w grupie Smerfów

,,Kto pracuje w hełmie, pnie się po drabinie, kiedy syczy ogień i gdy woda płynie?” Tak to strażak:) Dzień Strażaka w grupie Smerfów

06.05.2022 - Dzień Strażaka w grupie Misiów

Na zajęciach dowiedzieliśmy się na czym polega praca Strażaka oraz jakie są jego zadania i atrybuty. Michałek pokazał Nam jak wygląda strój strażaka a dzieciaki ułożyły tematyczne puzzle. Bawiliśmy się także w strażaków jeżdżąc na różne "akcje ratunkowe" Na koniec obejrzeliśmy film z prawdziwą akcją ratunkową oraz zrobiliśmy pracę plastyczną.

04.05.2022 - Warsztaty biblioteczne Misie i Smerfy

Grupa Misiów i grupa Smerfów gościła Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku. Przedszkolaki zapoznały się z zawodem bibliotekarza, wiedzą jak zachowywać się w bibliotece oraz kto to jest czytelnik i jak nim zostać. Na zakończenie Panie przedstawiły piękny teatrzyk.

04.05.2022 - Warsztaty biblioteczne Biedronki i Krasnoludki

W czwartek dane było nam gościć Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku w grupie Krasnoludków i Biedronek. Pięknie dziękujemy za wspaniałe teatrzyk oraz prelekcje i serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola. I oczywiście składamy również najlepsze życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza.

<< Poprzednia strona Następna strona >>