23.09.2022 - Powitanie jesieni w grupie Misiów

W dniu dzisiejszym dzieci przyniosły do przedszkola DARY JESIENI. Podczas zajęć odmówiliśmy zjawiska jakie zajdą w przyrodzie kiedy Pani Jesień zagości u nas już na dobre. Teraz każdy przedszkolak wie jakimi kolorami Jesień maluje świat!

23.09.2022 - Powitanie jesieni w grupie Biedronek

Podczas zajęć dydaktycznych rozmawialiśmy o piękniej jesieni którą oficjalnie dziś przywitaliśmy Zerknęliśmy również do jej koszyczka aby rozpoznać i omówić dary, które ze sobą przyniosła Oprócz tego określaliśmy barwy, jakie dominują w tej porze roku , klasyfikowalismy kasztany i żołędzie, recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy jesienne piosenki. Wykonaliśmy także plakat Pani Jesieni oraz zorganizowaliśmy kącik tematyczny. Korzystając ze słonecznej pogody - poszliśmy też na spacer. Uff to był bardzo pracowity dzień .

23.09.2022 - Język angielski w grupie Minionków

Dzisiejsze zajęcia z języka angielskiego Minionki uczą się nazywać części twarzy Monkey says Touch your "nose"!

23.09.2022 - Urodziny Miłoszka z grupy Biedronek

Dzisiaj Miłosz wraz ze swoją biedronkową grupą świętował urodziny! Kochany Miłoszku! W dniu tak pięknym i wspaniałym, Życzymy Ci serduszkiem całym: Dużo zdrowia, sto lat życia, Moc zabawek do zdobycia! Wszystkiego co najpiękniejsze

22.09.2022 - Warsztaty czytelnicze w grupie Misiów

Na środowe zajęcia czytelnicze do Misiów przyszedł w odwiedziny Kajtuś. Każdy przedszkolak przywitał się z nowym przyjacielem, który przyniósł ze sobą książeczkę o przygodach "Kamilki, która zrobiła siusiu w majtki". Dzieci z uwagą wysłuchały opowiadania Kajtusia i zaprosiły go na następne zajęcia .

<< Poprzednia strona Następna strona >>