15.04.2024 - Urodzinki Róży

Z okazji urodzin składamy Ci moc gorących życzeń: zdrowia, uśmiechu, radości wielu prezentów i gości przyjaźni wielkich i małych wielu przygód niebywałych uśmiechu dużego i wszystkiego najlepszego

12.04.2024 - Dzień Czekolady - Kotki

Dzień Czekolady w grupie Kotków rozpoczął od zapoznania się dzieci z tym jak na prawdę powstaje czekolada, a potem przyszła pora na konsumpcję owoców w czekoladowej polewie.

12.04.2024 - Warsztaty "Magiczny Dwutlenek Węgla"

Warsztaty chemiczne "Magiczny Dwutlenek Węgla" fotorelacja. To byly magiczne zajęcia, każdy przedszkolak poczuł się na pewno jak super naukowiec.

11.04.2024 - Dzień Czekolady - Smerfy

Dzień czekolady w grupie Smerfy połączyliśmy z ćwiczeniami buzi i języka które , wspomagają prawidłowy rozwój mowy.

09.04.2024 - Dzień Marchewki - Misie

Dzieci podczas zajęć dydaktycznych rozwijały kompetencje matematyczne rozwiązując zadania tematyczne, poznały także właściwości marchewki. Następnie ćwiczyły motorykę małą wyklejając obrazek. W tym dniu odbyły się również warsztaty kulinarne, na których Misie przygotowały pyszny soczek z marchewek, które przyniosły na zajęcia.