25.11.2022 - Urodzinki "Pluszowego Misia"

Podczas zajęć dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o jego pochodzeniu, rozwiązywaliśmy zagadki, wykonywaliśmy ćwiczenia lewopółulowe, a na koniec oczywiście wykonaliśmy zmisiowaną pracę plastyczną;) Sto lat Teddy!

23.11.2022 - Piszemy listy do Świętego Mikołaja

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na Św. Mikołaja:) grupa Smerfów i Minionków od tygodnia jest "obserwowana" przez Mikołaja:) w dniu wczorajszym przygotowaliśmy poczęstunek dla niego i reniferów oraz zostawiliśmy listy z naszymi najskrytszymi marzeniami, a dziś..... zastaliśmy zjedzone ciasto wypite mleczko nadgryzione marchewki i pełno odcisków butów Świętego Mikołaja:):)

23.11.2022 - Dzień Kredki w grupie Misiów

"Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, Kolorowe kredki bardzo lubią mnie. (...)kiedy jestem smutny - zawsze mnie pociesza. Siadamy przy stole i one i ja"

23.11.2022 - Deszczowe eksperymenty w grupie Minionków

Dzisiaj grupa Minionków omawiając jesienną pogodę , nie mogło zabraknąć deszczu w naszej sali. Tym razem chmury zastąpiła nam pianka do golenia w roli deszczu wystąpił niebieski barwnik. Dzieci dowiedziały się jak powstaje deszcz. Radości nie zabrakło również podczas zabaw z elementem równowagi Kałuża. Ćwiczyliśmy także naszą koordynację wzrokowo-ruchową.

22.11.2022 - Przypominamy sobie numery alarmowe i zasady bezpieczeństwa

Dziś w grupie Smerfów gościliśmy Misia Zbysia, który przybył do nas z krainy bezpieczeństwa. To takie miejsce, w którym wszyscy są dla siebie mili, każdy wie jak się zachować i jak bezpiecznie się bawić. Razem z nim klasyfikowalismy dobre i złe zachowania . Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe oras jak z nich korzystać

<< Poprzednia strona Następna strona >>