02.04.2024 - Przygotowania wielkanocne - Biedronki

Biedronkowe przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Podczas ubiegłotygodniowych zajęć zastanawialiśmy się co powinno znaleźć się w wielkanocnym koszyczku poznawaliśmy również wielkanocną symbolikę, przygotowaliśmy kartki z życzeniami dla rodziców, wykonaliśmy pracę plastyczne, które zdobią naszą gazetkę oraz piękną sensoryczną pisankę. A w czwartek, chociaż pogoda nie dopisała to szukaliśmy czekoladowych jajeczek, które zając wielkanocny pochował na naszej sali.

02.04.2024 - Dzień Budyniu - Smerfy

Czekoladowy, śmietankowy i malinowy to ulubione smaki budyniu słonecznych przedszkolaków Światowy Dzień Budyniu i z tej oto właśnie okazji dzieci dowiedziały się, z jakich składników robi się budyń, a następnie, z pomocą pań, przygotowywały pyszny deser budyniowy. Smacznego.

02.04.2024 - Dzień Autyzmu - Smerfy

W tym dniu dzieci wzieły udział w aktywnościach, które miały na celu zwrócenie uwagi na potrzeby osób z autyzmem oraz budowanie w dzieciach otwartości na różnice między ludźmi.

28.03.2024 - Dzień recyklingu - Misie

W Międzynarodowy Dzień Recyklingu Misie poznały zasady segregowania śmieci. Dowiedziały się także, dlaczego jest to tak ważny element dbania o środowisko. Wspólnymi siłami wyjaśniliśmy znaczenie słowa recykling. To była bardzo ważna lekcja!

28.03.2024 - Zajęcia eksperymentalne w grupie Misiów

Co nam daje morze? Dzieci dowiedziały się co możemy znaleźć w morzu. Obejrzeliśmy muszelki oraz zrobiliśmy doświadczenie z wodą i solą.

<< Poprzednia strona Następna strona >>