05.04.2024 - Dzień Muffinka

Dzisiaj w naszym żłobku obchodzimy Światowy Dzień Muffinki. Jak najlepiej uczcić to święto? Odpowiedź jest banalna, skusić się na muffinkę. Co to są muffinki? To małe ciastka w kształcie babeczek z słodkimi lub wytrawnymi dodatkami.

04.04.2024 - Przygotowania do Świąt - Misie

Dzieci podczas zajęć: zapoznały się z tradycjami wielkanocnymi; nauczyły się wielkanocnej piosenki; posadziły cebulkę na świąteczny stół; wykleiły watą baranki wielkanocne; nauczyły się pięknie życzeń; wykolorowały farbkami pisanki; nagrały krótki filmik świąteczny dla rodziców; A przy tym wszystkim świetnie się bawiły! Sami zobaczcie.

04.04.2024 - Dzień Autyzmu - Biedronki

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w grupie Biedronek - celem zajeć było podniesienie świadomości na temat tego czym jest autyzm.

04.04.2024 - Dzień Marchewki - Smerfy

Celem tego dnia było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców jako darów natury na przykładzie marchewki, rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole oraz zapoznanie dzieci ze sprzętem gospodarstwa domowego - sokowirówką. Wszystkie nasze działania były związane tematycznie z marchewką.

04.04.2024 - Dzień Tęczy - Kotki

„— A kto ciebie, śliczna tęczo, Siedmiobarwny pasie, Wymalował na tej chmurce Jakby na atłasie? — Słoneczko mnie malowało Po deszczu, po burzy; Pożyczyło sobie farby Od tej polnej róży. Pożyczyło sobie farby Od kwiatów z ogroda; Malowało tęczę na znak, Że będzie pogoda!” Zapraszamy do obejrzenia naszych zajęć.

<< Poprzednia strona Następna strona >>